Kancelaria

Wiedza, doświadczenie i skuteczność

Jesteśmy niezależną kancelarią prawną, od ponad 10 lat wspieramy i doradzamy klientom oraz reprezentujemy i chronimy ich interesy oferując profesjonalne usługi i wsparcie prawne.

Lata doświadczeń oraz różnorodnej praktyki zawodowej na rzecz renomowanych instytucji i spółek, dają rękojmię rzetelności i najwyższych standardów zawodowych.

Naszym priorytetem jest skuteczność, rzetelność, wiarygodność i profesjonalizm, nie boimy się wysiłku i wyzwań.

Łączymy doskonałe przygotowanie merytoryczne z praktyką i doświadczeniem zdobytym na rynku polskim i zagranicznym.

Zajmujemy się kompleksową obsługą powierzonych nam spraw, które rozpatrujemy wielowymiarowo mając zawsze na celu interes naszych klientów.

Liczą się dla nas rezultaty, dlatego działamy sprawnie, szybko i skutecznie angażując się w prowadzone sprawy, a wszechstronną wiedzę, kompetencje, umiejętności i doświadczenie przekładamy na skuteczne strategie i korzystne rozwiązania.

Lokalizacje

Kancelaria posiada dwa niezależne biura i działa zarówno w Polsce, jak i w Hiszpanii, oferując kompleksowe usługi, obsługę i wsparcie prawne w zakresie prawa polskiego, hiszpańskiego oraz europejskiego.

W ramach naszej kancelarii we Wrocławiu obsługujemy sprawy i klientów w zakresie prawa polskiego oraz reprezentacji w Polsce. Świadczymy usługi zarówno dla klientów polskich, w tym polskich spółek i w ramach polskich projektów biznesowych, jak i dla klientów zagranicznych inwestujących i prowadzących biznes w Polsce.

W ramach naszej kancelarii w Barcelonie świadczymy usługi i obsługujemy sprawy klientów na terenie całej Hiszpanii w zakresie prawa hiszpańskiego, w tym obsługujemy projekty biznesowe i spółki w Hiszpanii (niezależnie od lokalizacji czy siedziby spółki) oraz reprezentujemy w relacjach z klientami hiszpańskojęzycznymi.