Kancelaria

O nas

Jesteśmy niezależną kancelarią prawną, od ponad 10 lat wspieramy i doradzamy klientom biznesowym i indywidualnym oraz reprezentujemy i chronimy ich interesy oferując profesjonalne usługi i wsparcie prawne.

Lata doświadczeń oraz różnorodnej praktyki zawodowej na rzecz renomowanych instytucji i spółek, dają rękojmię rzetelności i najwyższych standardów zawodowych.

Naszym priorytetem jest skuteczność, rzetelność, wiarygodność i profesjonalizm, nie boimy się wysiłku i wyzwań.

Łączymy doskonałe przygotowanie merytoryczne z praktyką i doświadczeniem zdobytym na rynku polskim i zagranicznym.

Zajmujemy się kompleksową obsługą powierzonych nam spraw, które rozpatrujemy wielowymiarowo mając zawsze na celu interes naszych klientów.

Liczą się dla nas rezultaty, dlatego działamy sprawnie, szybko i skutecznie angażując się w prowadzone sprawy, a wiedzę, kompetencje, umiejętności i doświadczenie przekładamy na skuteczne strategie i korzystne rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Założyciel

Adrian Matula, założyciel kancelarii, polski radca prawny i adwokat hiszpański, członek Rady Adwokackiej w Barcelonie i Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Posiada wszechstronne doświadczenie w obsłudze prawnej instytucji finansowych i spółek, m.in. w zakresie obsługi prawnej organów spółek oraz doradztwie korporacyjnym i regulacyjnym.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i prawie spółek handlowych, ale praktykował również w innych specjalistycznych dziedzinach prawa (m.in. w zakresie prawa telekomunikacyjnego i finansowego).

Od wielu lat wspiera spółki kapitałowe w rozwoju biznesu świadcząc kompleksowe doradztwo prawne i regulacyjne.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie, Uniwersytetu Francisco de Vitoria w Madrycie oraz Studium Farmakoekonomiki, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Ukończył także liczne kursy dokształcające w Polsce i Hiszpanii, m.in. z zakresu negocjacji, windykacji oraz finansów.

Świadczył usługi prawne m.in. na rzecz banków, firm ubezpieczeniowych, motoryzacyjnych, budowlanych, transportowych, farmaceutycznych, towarzystw funduszy inwestycyjnych i operatorów telekomunikacyjnych.

Pracował w międzynarodowych korporacjach oraz polskich i hiszpańskich spółkach, m.in. Orange i Telekomunikacja Polska (Główny Specjalista ds. Obsługi Prawnej i Regulacyjnej), Intrum Justitia (Specjalista ds. Obsługi Prawnej), Bumar (Specjalista ds. Obsługi Władz Spółki), a także w warszawskich kancelariach prawnych.

Członek Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Klinicznej w Polsce (GCPpl).

Autor licznych artykułów prawniczych i publikacji, w tym m.in. Ochrona uczestnika badania klinicznego.

LinkedIn

Prawnicy

Kancelaria współpracuje z prawnikami, adwokatami, radcami prawnymi, doradcami restrukturyzacyjnymi, doradcami podatkowymi i ekspertami różnych specjalności o ugruntowanym dorobku i doświadczeniu.

Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów i współpracowników możemy zaoferować kompleksowe usługi i wsparcie prawne.

Współpracujący z nami prawnicy mają doświadczenie korporacyjne i biznesowe oraz ekspercką, specjalistyczną wiedzę w wybranych obszarach prawa.

Ponadto współpracujemy z ekspertami innych dziedzin, którzy świadczą dla naszych klientów usługi komplementarne (biegli, księgowi i tłumacze).

Skontaktuj się z nami