Close

Corporate i prawo spółek

Posiadamy szerokie doświadczenie w obsłudze prawnej spółek, funduszy i instytucji. Doradzamy we wszystkich kwestiach prawnych związanych z aktywnością gospodarczą.

Założenie i kreacja

Pomagamy w założeniu działalności i utworzeniu spółki oraz zaprojektowaniu optymalnej struktury prawnej i podatkowej.


Bieżąca działalność i obsługa korporacyjna

Doradzamy w zakresie bieżącej działalności (prawo gospodarcze, prawo spółek, umowy, transakcje, obsługa organów spółek, prawo pracy) oraz na etapie jej rozwoju i ekspansji (tworzenie oddziałów, przedstawicielstw, przekształcenia, łączenia, inwestycje na rynkach zagranicznych).


Restrukturyzacja i upadłość

W razie potrzeby doradzamy także w momentach kryzysowych i na etapie utraty płynności finansowej (postępowania naprawcze i upadłościowe, restrukturyzacja).


Obsługa władz spółki

Oferujemy kompleksowe wsparcie i obsługę prawną dla wszystkich organów spółki, w tym zarządu oraz wsparcie kadry zarządzającej i departamentów.


Outsourcing prawny 

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem i obsługą prawną dla spółki we wszystkich obszarach działając niczym wewnętrzny departament prawny.


Zarządzanie wierzytelnościami

Zajmujemy się monitoringiem, zarządzaniem i windykacją należności.


Likwidacje i sprzedaż

Obsługujemy postępowania likwidacyjne oraz zakup i sprzedaż przedsiębiorstw.


Negocjacje i wsparcie prawne

Reprezentujemy w postępowaniach i negocjacjach, przygotowujemy oraz opiniujemy dokumenty i umowy, analizujemy i minimalizujemy ryzyka prawne.