Close

Partnerzy

Adrian Matula

Partner zarządzający, radca prawny i abogado (adwokat hiszpański), członek Rady Adwokackiej w Barcelonie i Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. 

Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i prawie spółek handlowych, ale praktykował również w innych specjalistycznych dziedzinach prawa. Posiada wszechstronne doświadczenie w obsłudze prawnej instytucji finansowych i spółek, m.in. w zakresie obsługi prawnej organów spółek oraz doradztwie korporacyjnym i regulacyjnym.

Linkedin
Dawid Matula

Partner, specjalista w zakresie prawa korporacyjnego, umów i life sciences. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w międzynarodowych spółkach i korporacjach z sektora prawnego, medycznego i branży farmaceutycznej (m.in. PHARMA, CRO, SMO). 

Członek Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce.

Linkedin

Prawnicy

Cristina Aguilar López

Adwokat hiszpański, członek Rady Adwokackiej w Barcelonie.Specjalista w zakresie prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy i prawa emigracyjnego. Ukończyła liczne kursy dokształcające, m.in. w zakresie negocjacji, prawa racy, prawa finansowego, procesowego i emigracyjnego.

Tomasz Dec

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Syndyk, doradca restrukturyzacyjny z licencją Ministra Sprawiedliwości. Specjalista w doradztwie gospodarczym i prawie upadłościowym. Świadczył doradztwo prawne zarówno dla dużych międzynarodowych firm (m.in. z branży FMCG i telekomunikacyjnej), jak i dla polskich przedsiębiorców (m.in. z branży produkcyjnej, spożywczej i doradztwa personalnego), a także dla osób fizycznych.

Agnieszka Waśniewska

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Specjalista w dziedzinie prawa cywilnego i gospodarczego. Posiada wieloletnie doświadczeniem zawodowe w zakresie windykacji i egzekucji wierzytelności. Świadczyła doradztwo prawne na rzecz międzynarodowych i polskich spółek, w tym m.in. największych polskich banków, firm ubezpieczeniowych, motoryzacyjnych i telekomunikacyjnych.