Prawnicy

Adrian Matula

Założyciel kancelarii, polski radca prawny i adwokat hiszpański, członek Rady Adwokackiej w Barcelonie i Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Posiada wszechstronne doświadczenie w obsłudze prawnej instytucji finansowych i spółek, m.in. w zakresie obsługi prawnej organów spółek oraz doradztwie korporacyjnym i regulacyjnym.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i prawie spółek handlowych, ale praktykował również w innych specjalistycznych dziedzinach prawa (m.in. w zakresie prawa telekomunikacyjnego i finansowego).

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie, Uniwersytetu Francisco de Vitoria w Madrycie oraz Studium Farmakoekonomiki, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Ukończył także liczne kursy dokształcające w Polsce i Hiszpanii, m.in. z zakresu negocjacji, windykacji oraz finansów.

Świadczył usługi prawne m.in. na rzecz banków, firm ubezpieczeniowych, motoryzacyjnych, budowlanych, transportowych, farmaceutycznych, towarzystw funduszy inwestycyjnych i operatorów telekomunikacyjnych.

Pracował w międzynarodowych korporacjach oraz polskich i hiszpańskich spółkach, m.in. Orange i Telekomunikacja Polska (Główny Specjalista ds. Obsługi Prawnej i Regulacyjnej), Intrum Justitia (Specjalista ds. Obsługi Prawnej), Bumar (Specjalista ds. Obsługi Władz Spółki), a także w warszawskich kancelariach prawnych.

Autor licznych artykułów prawniczych i publikacji, w tym m.in. Ochrona uczestnika badania klinicznego.

Członek Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Klinicznej w Polsce (GCPpl).

Reprezentuje klientów w Polsce i Hiszpanii.

LinkedIn

Dawid Matula

Prawnik z wszechstronnym doświadczeniem korporacyjnym w obszarach regulacje, umowy, ochrona danych osobowych i prawo badań klinicznych. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Specjalizuje się w prawie cywilny, umów, ochrony danych osobowych oraz prawie nowych technologii.

Pracował na rzecz międzynarodowych korporacji z sektora outsourcingu i wsparcia prawnego oraz ochrony zdrowia i badań klinicznych.

Uczestniczył m.in. w bieżącej obsłudze prawnej i regulacyjnej spółek oraz przy realizacji wdrożeń prawnych i projektów w zakresie ochrony danych osobowych obejmujących różne kraje i systemy prawa.

Autor licznych artykułów prawniczych.

Członek Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Klinicznej w Polsce (GCPpl) oraz International Association of Privacy Professionals (IAPP).

Obsługuje klientów w języku polskim i angielskim.

LinkedIn

Zespół i współpracownicy

Kancelaria współpracuje z prawnikami, adwokatami, radcami prawnymi, doradcami restrukturyzacyjnymi, doradcami podatkowymi i ekspertami różnych specjalności w Polsce i Hiszpanii o ugruntowanym dorobku i doświadczeniu.

Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów i współpracowników możemy zaoferować kompleksowe usługi i wsparcie prawne.

Współpracujący z nami prawnicy mają doświadczenie korporacyjne i biznesowe oraz ekspercką, specjalistyczną wiedzę w wybranych obszarach prawa.

Ponadto współpracujemy z ekspertami innych dziedzin, którzy świadczą dla naszych klientów usługi komplementarne (biegli, księgowi i tłumacze).